Kategorie

Szukaj

Nasze hity

Lidokaina i profhilo - wypelniacze HA

Bardzo często jako mniej inwazyjną alternatywę operacji plastycznych uznaje się tzw. wypełniacze HA. W naszym sklepie oferujemy wiele środków, które zawierają wypełniacze HA i przeznaczone są do różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych.

Lidokaina to organiczny związek chemiczny, który ma miejscowo znieczulić skórę przed różnego rodzaju zabiegami, które dla niektórych ludzi mogą wydawać się bolesne. StylAge z lidokainą to produkt, który łączy w sobie działanie znieczulające oraz wypełniające. StylAge ma za zadanie wygładzić skórę. Przykładowo, zabiegi z serii PROFHILO mają na celu przywrócić skórze efekt sprężystości. Producent zapewnia, że PROFHILO uruchamia produkcję kolagenu oraz elastyny.

Zależnie od dokładnego produktu, preparaty Filorga ART są przeznaczone zarówno do wypełniania zmarszczek powierzchniowych, średnich oraz głębokich – UNIVERSAL, a także niedużych ubytków skórnych, jak i do poprawy kształtu i konturu żuchwy oraz dodaniu utraconej objętości – VOLUME. W składzie Filorga ART znajduje się usieciowany kwas hialuronowy, którego zadaniem jest pobudzenie syntezy nowych włókien elastynowych i kolagenowych.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje