Kategorie

Szukaj

Nasze hity

Retix c, cosmelan - peelingi

Czasami nasza skóra nie chce z nami współpracować. Wiecznie pojawiające się nieprzyjemne, nieestetyczne, a czasami nawet bolesne grudki i krostki na twarzy potrafią zepsuć humor, czy nawet obniżyć samoocenę. Wiele osób wie, jak bardzo oporny oraz uporczywy może być trądzik. Leczenie ma na celu uspokoić rozgniewaną skórę oraz doprowadzić po polepszenia się jej stanu. Jednak należy pamiętać, że samo leczenie to proces bardzo złożony, który wymaga podjęcia i stosowania odpowiednich środków, takich jak kremy, zabiegi czy całe zestawy i kosmetyki na trądzik i przebarwienia, np. Cosmelan lub Retix C.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju zestawy, kremy oraz kosmetyki na trądzik. Przykładowo, Cosmelan zestaw zawiera płyn odtłuszczający, maskę oraz Cosmelan krem w trzech oddzielnych produktach – Zabieg Domowy, Melan Recovery, a także Melan130+ Pigment Control. Tego typu środki mają pomóc w eliminacji plam barwnikowych, a także wyrównać koloryt skóry i rozjaśnić przebarwienia. Leczenie stymuluje odnowę kolagenu oraz pomaga w regulacji wydzielania łoju.

Znajdziecie Państwo u nas także przeróżne kosmetyki na przebarwienia używane podczas leczenia trądzika. Przykładowo, Xylogic Retix C. zestaw to kuracja składająca się z kilku zabiegów. W ofercie znajduje się zarówno pakiet przeznaczony na jeden zabieg Xylogic Retix C., jak i kilka. W jego skład wchodzi serum z witaminą C i antyoksydantami, a także maska retinolowa. Kosmetyk ma za zadanie usunąć martwy naskórek, a przy tym odświeżyć oraz wygładzić skórę. W asortymencie znajdują się także takie produkty jak Dermamelan, czy Mesoestetic Acnelan.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje